Juridiskie pakalpojumi

 

 

Dokumentu sagatavošana un iesniegšana LR Uzņēmumu reģistram ātri un Jums ērtā veidā. Pakalpojuma saņemšana iespējama e-vidē, arī tad ja Jūs esiet ārzemēs!

Taupiet savu laiku un līdzekļus un uzticiet šo darbu profesionāļiem – uzņēmumam, kas ar dokumentu sagatavošanu Uzņēmumu reģistram jau nodarbojas vairāk kā 10 gadus!

Pakalpojuma saņemšana iespējama e-vidē! Jums nebūs jādodas uz Uzņēmuma Reģistru! Nebūs jātērē nauda notāram par paraksta noteriālu apliecināšanu!

  • Uzņēmuma dibināšanas dokumentu sagatavošana un iesniegšana LR Uzņēmumu reģistrā. LR Uzņēmumu reģistrā iesniegsim kvalitatīvi sagatavotus dokumentus, lai Jūsu uzņēmums var pēc iespējas ātrāk uzsākt uzņēmējdarbību. Veicot uzņēmuma reģistrāciju, Jūs variet atrasties arī ārzemēs!

Pakalpojuma cena: 50 EUR. Ja noslēgsiet līgumu par grāmatvedības pakalpojumu saņemšanu – tad uzņēmuma reģistrēšana – tikai 15 EUR!

  • Izmaiņu uzņēmumā (valdes vai dalībnieku maiņa, juridiskās adreses maiņa, PK palielināšana/samazināšana utt.) sagatavošana un reģistrēšana Uzņēmumu reģistrā.

Pakalpojuma cena: 30 EUR

  • Uzņēmuma pamatkapitāla pārreģistrēšana uz EUR. Šī formulitāte visiem Latvijas uzņēmumiem obligāti ir jāveic līdz 2016. gada 30. jūnijam, ko nosaka grozijumi komerclikumā, sakarā ar Latvijas pievienošanos euro zonai.

Pakalpojuma cena: 30 EUR

Garantējam:

- kvalitatīvu dokumentu sagatavošanu 1 dienas laikā

- patīkamu sadarbību ar 100% rezultātu.