SIA Sales Systems ir uzņēmums, kas grāmatvedības pakalpojumu jomā strādā jau 10 gadus. Mēs sniedzam grāmatvedības ārpakalpojumus uzņēmumiem un privātpersonām.

Mūsu vīzija: būt uzņēmuma vadītāja labā roka un atbalsts finansiālos jautājumos!

 

Mūsu moto: profesionālisms, kvalitāte un lojalitāte veicot grāmatvedības un juridiskos pakalpojumus!

Strādājam tā, lai lauztu izveidojušos stereotipu, ka grāmatvedības pakalpojumu firmas darbu veic nekvalitatīvi, neiedziļinoties grāmatvedības dokumentu būtībā un uzņēmuma darbības specifikā.

Esam profesionālu speciālistu komanda, kas regulāri apmeklē kursus un seminārus, tādejādi pārzinot visus jaunumus LR likumdošanā. Starp mūsu speciālistiem un klientu notiek cieša sadarbība un mēs uzņemamies pilnu atbildību par grāmatvedības procesiem Klienta uzņēmumā.

Mēs mūsu klienta grāmatvedību ne tikai kvalitatīvi sakārtosim, bet ieteiksim arī labākos risinājumus uzņēmuma nodokļu optimizācijā. Mūsu galvenā prioritāte ir iedziļināšanās Klienta darbības specifikā, pozitīva un ieinteresēta attieksme pret klientu, kā arī rūpes par uzņēmuma sasniegumiem.

Palīdzēsim Jums izvairīties no nepatīkamām situācijām kontrolējošo institūciju (Valsts Ieņēmumu dienesta - VID) pārbaudēs. Profesionāli sagatavosim atbildes dažāda veida VID informācijas pieprasījumiem.

Uzņēmēj! Mēs palīdzesim realizēt Jūsu veiksmes stāstu un veiksmīga uzņēmuma sapni! 

Lorem ipsum dolor sit

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Maecenas feugiat consequat diam. Maecenas metus. Vivamus diam purus, cursus a, commodo non, facilisis vitae, nulla.

Lorem ipsum dolor sit

corper nec, enim. Sed tortor. Curabitur molestie. Duis velit augue, condimentum at, ultrices a, luctus ut, orci. Donec pellentesque egestas eros. Integer cursus, augue in cursus faucibus, eros pede bibendum sem, in te

LoreFinanšu datu analīzem ipsum dolor sit

lisis vitae, nulla. Aenean dictum lacinia tortor. Nunc iaculis, nibh non iaculis aliquam, orci felis euismod neq

Lorem ipsum dolor sit

Aenean dictum lacinia tortor. Nunc iaculis, nibh non iaculis aliquam, orci felis euismod neque, sed ornare massa